BUZ TIRMANIŞINI SEVİYORUZ!

Palandöken Kayak Merkezi içinde yer alan konumu, erişilebilirliği ve buz kalitesi nedeniyle önde gelen bir buz tırmanış destinasyonu olan Palandöken Buz Parkı, tırmanma deneyiminiz ne olursa olsun, her maceraperest ruh için temel buz tırmanışından özel rehberli buz tırmanışına kadar  tüm ihtiyaçlarınızı, beceri seviyenizi karşılamak için özel olarak tasarlanmış Türkiye’deki ilk ve tek yapay buz duvarı olma özelliğine sahiptir.

Kendinize meydan okumak, yeni beceriler ve özgüven kazanmak ve buza tırmanmak için gereken teknikler üzerinde çalışmak sizi daha büyük buz rotalarına tırmanma teknikleri ile baş başa bırakacak!

Palandöken Buz Parkı sadece eğlence amaçlı bir buz tırmanışı parkı değil, aynı zamanda doğal ve yapay unsurları birleştiren bir mühendislik çalışmasıdır.

Dilerseniz uzman emniyetçi eşliğinde günübirlik tırmanış dilerseniz arkadaşlarınızla grup halinde tırmanış yapabileceğiniz tüm ekipman ve teknik malzemelere erişim sağlayacağınız Palandöken Ice Park sadece profesyonel dağcılar için değil, siz değerli kayak severler  ve tırmanış yapmak isteyen  herkes için  kolay hızlı ve güvenilir bir tırmanış imkanı sunmaktadır.

Sizi Palandöken Ice Parkta tırmanış yaparken görmek için sabırsızlanıyoruz - güvende kalın ve eğlenin!
https://youtu.be/C8x8V0QmWxk