YAZ KAYAK SEZONU

Türk Kayakçılığının beşiği ve modern kayakçılığın başladığı Palandöken Kayak Merkezi geçmişte ki hüviyetine Ejder 3200 ile tekrar kavuşuyor. 17 Nisan tarihinde başlayıp 19 Mayıs tarihine kadar devam edecek olan “Yaz Kayak Sezonumuz” başlıyor.
Pistlerin hazırlanması ve gerekli işlemlerin yapılması için  katılım sağlamak isteyen Milli Takımlar ve Kayak Kulüpleri  bizlerle önceden irtibata geçip,
rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.    2020-2021 Kış Kayak Sezonu 15 Nisan’da sona eriyor. Fakat bu Palandöken Kayak Merkezi için bir son değil.  Yaz Kayak Sezonu 17 Nisan- 19 Mayıs tarihleri arasında başlıyor. Sporcular ve Milli Takımlar bünyesinde FIS standartlarında olan 7/A nolu pistte kayak yapma imkânı sunuyoruz. Hızlı ulaşım sağlayabileceğiniz B telesiyejimiz açık olup öğleden önce 7- 11 saatleri arasında 40 TL skipass ücreti ile kayak yapabilmeye ve antrenmanlara devam edebileceksiniz. Geçen sene yine KAR DEPOLAMA ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Ejder 3200  bu sene ki mevcut kar depolama sistemi ile pist kalitesini sağlamak için mevcut olumsuz durumlarda pistte gerekli revize işlemlerini yapıyor olacak ve her gün pist ezilecektir. 7/A nolu pistte 4 sıra kapı dikilebilir ve kapılara göre düzenlenecek antrenman programlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.  Yine pist güvenliği uzman personelimiz ski patrol tarafından sağlanacak olup, kayaklı sedye ve pistin hemen altında bulunan Ambulans hizmetiyle güvenlik önlemleri sizler için hazır olacaktır. Yaz kayak Sezonu siz kayak severler içinde açık olup Ejder 3200  Yönetimi tarafından belirlenecek gün doğrultusunda bu mevsimde kayak yapmanın ayrıcalığına varabileceksiniz.   Sporcular ve Milli takım Sporcuları için başvurular www.ejder3200.com web sitemizden ve info@ejder3200.com mail adresinden talebinizi oluşturabilirsiniz.  Kayak severler ise sosyal medya hesaplarımızdan ve ejder3200.com web sitemizden duyuruları takip edebilir ve belirlenen gün ve saatte kayak yapmaya gelebilir. Kışın vazgeçilmez adresi her zaman ilklerin ve yeniliklerin öncüsü olan Ejder 3200, Palandöken Kayak Merkezin'de  sizlere sunduğu Yaz Kayak Sezonuna davetlesiniz.