Tüm dağ manzaralarını görmek ve zirvede tüm eğlenceyi keşfetmek için Palandöken’in zirvesine havadan bir yolculuğa çıkın

İnsan Sapanı sizi 11 metre yukarı fırlatıp serbest düşüşe geçince sadece adrenalin dolu bir an hissedeceksiniz.

Dev salıncakta halat desteği ile 11 metre yukarı çekilip şehre doğru bırakıldığınızda uçuyor hissini yaşayacaksınız.

Palandökende yılın her zamanı düzenlenen bir konser etkinliği veya festival bulunur. Bu etkinliklerin tarihi ve zamanı değişebilir. Oldukça eğlenceli geçen bu konser ve festivallere katılıp anın tadını çıkarmak için etkinlik takvimimize göz atın. .

Beden ve ruh sağlığına olumlu etkileriyle, doğanın içinde, şehrin stresinden kurtulup Palandöken'in doğal güzelliklerini izlere bağlı kalmadan yeniden keşfedin.

Sizler için oluşturulan özel çadır alanlarında çadırınızı kurun ve doğanın keyfinin çıkarın

Muhteşem doğası ve Erzurum panoraması ile eşsiz lezzetler sunan Küre Restoran ve Kış Bahçesi terası alanında unutulmaz anlar sizi bekliyor.

Engebeli araziler, eşsiz manzaraların eşlik ettiği, farklı zorluk seviyesindeki rotalar ile maceranın adresi Palandökende dağ bisikleti sürüşünün keyfini çıkarın.

Dilerseniz Palandöken’in zirvesi Ejder 3200 metrede bulutlara dokunarak resim çekilin dilerseniz dağın eşsiz manzaralarına tanık olurken anı ölümsüzleştirin.

Dünya'da 2700 metrede bir ilk olan Küre Restorant yöresel yemekleri, dünya mutfağı, tatlıları, sıcak ve soğuk içecekleri ile eşsiz lezzetler sunmaktadır. Erzurum manzarası veya kayakçıları izleyerek kayak sonrası kar manzarasında keyif yapmak isteyenler için unutulmaz anlar yaşatacak.

MAYIS AYI VE EKİM AYI HAFTA SONU TEKE DERESİNDE DÜZENLENECEK ÇADIR KAMPI.

17-18-19 HAZİRAN AYINDA TEKEDERESİNDE DÜZENLENECEKTİR.

DAĞCILIK FEDERASYONU İLE ORTAK GERÇEKLŞTİRİLECEK ORGANİZASYONDA ROTA ÇALIŞMALARI YAPILARAK HAYATA GEÇİRİLECEKTİR.

BİSİKLET KİRALAMA, KANO KİRALAMA,YUNUS KİRALAMA,ATV,MESİRE ALANI

...