Tüm dağ manzaralarını görmek ve zirvede tüm eğlenceyi keşfetmek için Palandöken’in zirvesine havadan bir yolculuğa çıkın

İnsan Sapanı sizi 11 metre yukarı fırlatıp serbest düşüşe geçince sadece adrenalin dolu bir an hissedeceksiniz.

Dev salıncakta halat desteği ile 11 metre yukarı çekilip şehre doğru bırakıldığınızda uçuyor hissini yaşayacaksınız.

Palandökende yüksekliği, kar yağışıyla beyaza bürünen dağları ve uçuşa uygun etapları ile Erzurum manzarasına karşı uçmanın keyfini ve heyecanını yaşayın.

Palandökende yılın her zamanı düzenlenen bir konser etkinliği veya festival bulunur. Bu etkinliklerin tarihi ve zamanı değişebilir. Oldukça eğlenceli geçen bu konser ve festivallere katılıp anın tadını çıkarmak için etkinlik takvimimize göz atın. .

Beden ve ruh sağlığına olumlu etkileriyle, doğanın içinde, şehrin stresinden kurtulup Palandöken'in doğal güzelliklerini izlere bağlı kalmadan yeniden keşfedin.

Sizler için oluşturulan özel çadır alanlarında çadırınızı kurun ve doğanın keyfinin çıkarın

Muhteşem doğası ve Erzurum panoraması ile eşsiz lezzetler sunan Küre Restoran ve Kış Bahçesi terası alanında unutulmaz anlar sizi bekliyor.

Engebeli araziler, eşsiz manzaraların eşlik ettiği, farklı zorluk seviyesindeki rotalar ile maceranın adresi Palandökende dağ bisikleti sürüşünün keyfini çıkarın.

Dilerseniz Palandöken’in zirvesi Ejder 3200 metrede bulutlara dokunarak resim çekilin dilerseniz dağın eşsiz manzaralarına tanık olurken anı ölümsüzleştirin.

Dünya'da 2700 metrede bir ilk olan Küre Restorant yöresel yemekleri, dünya mutfağı, tatlıları, sıcak ve soğuk içecekleri ile eşsiz lezzetler sunmaktadır. Erzurum manzarası veya kayakçıları izleyerek kayak sonrası kar manzarasında keyif yapmak isteyenler için unutulmaz anlar yaşatacak.

3-4 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE TEKE DERESİNDE DÜZENLENECEK ÇADIR FEST İLE DOĞU’NUN EN BÜYÜK ÇADIR KAMPI YAPILMASI PLANLANMAKTADIR.

2020 YAZ SEZONUNDA UZUNDERE’DE GERÇEKLEŞTİRİLEN FESTİVALİN İKİNCİSİ 14-15 AĞUSTOS TARİHLERİNE TEKE DERESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.

11-12 EYLÜL 2021 TARİHİNDE PALANDÖKEN’DE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR

DAĞCILIK FEDERASYONU İLE ORTAK GERÇEKLŞTİRİLECEK ORGANİZASYONDA ROTA ÇALIŞMALARI YAPILARAK HAYATA GEÇİRİLECEKTİR.

PALANDÖKEN TABYALARI VE DOĞA GEZİSİ YAPILARAK TARİHİ VE DOĞAL GÜZELLİKLER TANITILACAKTIR.

BİSİKLET KİRALAMA, KANO KİRALAMA,YUNUS KİRALAMA,ATV,MESİRE ALANI

...