AYDINLATMA METNİErzurum büyükşehir belediyesi tarafından palandöken kayak merkezinde Erzurum’da ikamet eden vatandaşlar için Günlük biletlerde geçerli 100 TL değerinde indirim sağlanmaktadır. İndirimden yararlanmak isteyen vatandaşlarımızın İkamet adreslerinin Erzurum’da olması zorunludur. Vatandaşlarımızın ikamet bilgilerini ve indirim (promosyon) kodlarının tanımlanması amacı ile bu sistem kurulmuştur.Şartlar ve Genel Bilgiler;

1- Sisteme kullanıcı oluşturularak girilmektedir.

2- Her kullanıcı için NVİ (Nüfus ve Vatandaşlık Sistemi) tarafından İkamet sorgulaması yapılmaktadır.

3- Kullanıcının ikameti Erzurum’da olması zorunludur. İkameti Erzurum’da olmayan vatandaşlar bu indirimden yararlanamamaktadır.

4- Her kullanıcı için aynı gün içerisinde 1 adet indirim kodu tanımlanmaktadır.

5- Alınan indirim kodları aynı gün içerisinde geçerlidir. Farklı günler için tekrar alınması gerekmektedir.

6- İndirim kodlarını yalnızca Palandöken Kayak Merkezi Ejder3200 bilet gişelerinde Günlük Bilet alımlarında geçerlidir. Farklı bilet türleri için geçerli değildir.

7- Kullanıcılar indirim kodunu kimlikleri ile beraber bilet gişesine göstermesi zorunludur. Kimlikleri yanında olmayanların indirim kodları geçersiz sayılacaktır.Sitemde kullanıcak kişisel verilerin kullanımı için Gizlilik Beyanı Ve Kişisel Veriler Politikasını kapsamında kişisel verileriniz kullanılmaktadır.

Yukarıda'ki başburu koşullarını okudum ve onaylıyorum.

Yeni Kullanıcı

Adı
Soyadı
E-posta
E-posta
Şifre
Şifre Tekrar

Tüm alanlar eksiksiz doldurulmalıdır.

Şifre en az 6 haneden oluşmalıdır.

Şifre'de en az 1 adet küçük harf içermelidir

Şifre'de en az 1 adet büyük harf içermelidir

Şifre'de en az 1 adet rakam içermelidir